8 кроків на шляху до дому

ГОТУЄМО ПРОЕКТ БУДИНКУ. ПОГОДЖУЄМО БУДІВНИЦТВО.

Успіх усієї справи залежить від добре відпрацьованого проекту. За повної взаємодії сторін починаємо з проектного завдання. Спільно готуємо склад приміщень будинку, генплан забудови та визначаємо стилістику майбутнього будинку. Вибираємо будівельні матеріали та технології. На цій основі готуємо ескізи та архітектурну частину проекту, робимо візуалізацію.
Наступний крок - конструкторський проект та розрахунок обсягів будівельних матеріалів. Після цього надаємо необхідний склад інженерних рішень. Після ухвалення проекту, готуємо документацію для отримання будівельного паспорта. Далі оформлюємо декларацію про початок будівельних робіт.

ПІДГОТОВКА БУДІВЕЛЬНИХ РОБОТ І ДІЛЯНКИ.

На базі проекту готуємо календарний план його реалізації.
Графік поставки матеріалів та технологічну карту виконання робіт.
Організовуємо будівельний майданчик, місця прийому та зберігання матеріалів.
Завозимо необхідні інструменти та обладнання.
Забезпечуємо побутові умови та безпеку робіт.
Оснащуємо об'єкт водопостачанням та електрикою.

БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ.

Приступаємо до реалізації проекту з винесення будівлі на ділянку. Робимо вертикальне планування ділянки. Фундаментні роботи. Закладаємо труби горизонтальної каналізації та встановлюємо зовнішні кільця приймача. Гідроізоляція фундаменту.
Наступний етап - зведення зовнішніх та внутрішніх стін. Облаштування каналів вентиляції, фанових виходів та димоходів будинку. Монтаж армованих поясів та перекриття. Влаштування виносів балконів, терас та конструкцій сходів.
Після цього виконуємо комплекс покрівельних робіт. Заливка поверхових стяжок підлоги. Встановлення віконних та дверних систем.
Завершуємо роботи оздобленням фасадів та монтажем відливів.

МОНТАЖ ЗОВНІШНІХ І ВНУТРІШНІХ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ.

Згідно з інженерними рішеннями проекту, проводимо 1 етап інсталяції опалення, водопостачання та каналізації будинку. Монтуємо обладнання в котловій.
Потім 1 етап електромонтажних робіт. Встановлюємо системи кондиціювання, вентиляції та рекуперації будинку.
Після проведення комплексу оздоблювальних робіт у будинку виконується 2 етап інженерних робіт. Чистовий монтаж та запуск усіх елементів інженерних систем.
Після введення будинку в експлуатацію, контролюємо підключення та роботу всіх систем. Ведемо подальше обслуговування будинку.

ЗОВНІШНЕ ОБЛАШТУВАННЯ ДІЛЯНКИ.

Виконуємо всі роботи з благоустрою земельної ділянки від планування до будівництва огорож, виготовлення огороджувальних конструкцій. Облаштування систем каналізації, водопостачання та водовідведення. Бетонування та мощення під'їздів, доріжок. Проектування та будівництво альтанок, арок та навісів. Проектування та будівництво басейнів будь-якої складності.

РОЗРОБКА ДИЗАЙН ПРОЕКТУ ІНТЕР'ЄРУ БУДИНКУ.

Далі приступаємо до найцікавішого - дизайну та декорування будинку.
Проект врахує усі ваші побажання щодо цільового призначення кожної кімнати.
Створить красу, раціональність та комфорт внутрішнього простору.
Спільно виберемо оздоблювальні матеріали, сантехніку, меблі та декор.
На основі обраного, робимо ескізи та візуалізацію приміщень.
Після чого готуємо робочу частину проекту та розраховуємо обсяг оздоблювальних матеріалів. Декоруємо приміщення.

КОМПЛЕКС ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ РОБІТ.

Починаємо реалізацію дизайну проекту інтер'єру. Відповідно до календарного плану виконуємо комплекс оздоблювальних робіт.
Починаємо з штукатурки та виготовлення стін та відкосів. Монтуємо гіпсокартонні системи. Заливаємо чистову стяжку підлоги, вкладаємо плитку на стіни та підлогу. Виконуємо оздоблювальні роботи, наносимо декоративні штукатурки, клеїмо шпалери, вкладаємо покриття для підлоги. Монтуємо дверні блоки та вбудовану меблі. Здійснюємо 2 етап монтажу інженерних систем.
Встановлюємо сантехнічні прилади, електричну фурнітуру та світильники, внутрішні системи кондиціювання та вентиляції. Монтуємо обладнання котлової.

ВВВЕДЕННЯ БУДИНКУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ. ОТРИМАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ.

Протягом робіт з реалізації проекту ведеться авторський та технічний супровід робіт, відповідно до чинного законодавства.
З моменту отримання будівельного паспорта та декларації про початок робіт ведеться журнал авторського нагляду. Фіксуються та контролюються всі етапи виконання робіт.
Після завершення всіх робіт оформлюємо декларацію про готовність будинку до введення в експлуатацію. Викликаємо службу БТІ та отримуємо право власності.

Працюємо від проекту до реалізації

Етапи будівництва

Вартість робіт

15$ кв.м.

архітектурний
проект

170$ кв.м.

будівництво
комплекс робіт

40$ кв.м.

інженерний
комплекс робіт

180$ кв.м.

комплекс
оздоблювальних робіт